Eskişehir’deki oda ve borsa seçimleri Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) meslek komiteleri seçimleri ile başladı.
Pazar günü yapılan ETB meslek komitesi seçimlerinde oy kullanan üyeler, 8 meslek komitesinin üyelerini belirledi.
Odunpazarı İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde yapılan ETB’nin meslek komitesi seçimlerinde, 46 komite üyesi ve içlerinden de 19 meclis üyesi belirlendi.
Seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Eskişehir Ticaret Borası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ZEYDAN, “Başarılı bir dönemi geride bıraktık. Bu dönemde Borsamız ve üyelerimiz için planlayıp hazırlıklarını yaptığımız projelerimizi teker teker hayata geçireceğimiz bir dönem olacağına inanıyoruz. Borsamızdaki seçim sonuçlarının, üyelerimize, Borsamıza ve Eskişehir’imize hayırlı olmasını dilerim” dedi.
Eskişehir Ticaret Borsası’nın seçim süreci; 6 Nisan Cuma günü Odunpazarı İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde yapılacak Meclis Başkanlığı, Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Üyeleri, TOBB delegeleri ve disiplin kurulu üyeleri seçimleriyle tamamlanacak.
1 Nisan Pazar günü yapılan ETB Meslek Grupları seçimlerinin geçici sonuçları şöyle:
1.MESLEK GRUBU
1. OYBAŞ YEM BESİ SAN.TİC.A.Ş. (Meclis Üyesi)
2. GÖKHAN KABAN (Meclis Üyesi)
3. TERZİLER GAZ-GIDA-NAK.-TÜK.MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
4. ERSAN UN-KEPEK-NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
5. ESKON UN VE UNLU MAMÜLLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
2.MESLEK GRUBU
1. ÖZEN TAR.İNŞ.MLZ.NAK.MÜH. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Meclis Üyesi)
2. AHMET SARILGAN (Meclis Üyesi)
3. 2502 SAYILI ESK.MERKEZ TARIM KREDİ KOOP. (Meclis Üyesi)
4. ARSLAN VERDİOĞLU
5. OĞUZLAR TARIM ÜR.SAN.TİC.A.Ş.
6. METE TAR.ÜR.MAHR.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
7. HM AYDEMİR ZİRAİ ÜR.HYV.NAK.MAH.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
3. MESLEK GRUBU
1. ÖMER ZEYDAN (Meclis Üyesi)
2. TARCANLAR GIDA İHT.MAD.SAN.TİC.A.Ş. (Meclis Üyesi)
3. KATAR TAR.ÜRÜN.BAKL.PAZ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.
4. ES-PA GIDA İHT.MAD.PAZ.A.Ş.
5. İBRAHİM ÇETİN
4. MESLEK GRUBU
1. CEVDET KURTULUŞ (Meclis Üyesi)
2. NECATİ NAYİR (Meclis Üyesi)
3. KOVANLAR TAR.ÜR.HYV.GIDA İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
4. SELİM GIDA MAD.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
5. ARTI GIDA MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
5. MESLEK GRUBU
1. NEJDET SÜMEL (Meclis Üyesi)
2. MEHMET KIRIMLIOĞLU (Meclis Üyesi)
3. AHMET YILMAZ
4. PALMİYE SOĞ.HAV.TES.PAK.TAR.ÜR.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
5. KOCAOĞULLARI NAK.YAPI TAH. GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
6. MESLEK GRUBU
1. İSMAİL HAKKI AZİZOĞLU (Meclis Üyesi)
2. EMRE AÇIL (Meclis Üyesi)
3. ERCAN ÇINAR (Meclis Üyesi)
4. İLYAS KÖSELER
5. HÜSEYİN ÇETİN
6. MURAT KARAKUŞ
7. ESKİŞEHİR DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
7. MESLEK GRUBU
1. ALTINDAĞ GIDA TİC.SAN.LTD.ŞTİ. (Meclis Üyesi)
2. HALİT YILMAZ (Meclis Üyesi)
3. YILMAZ KORÇAK (Meclis Üyesi)
4. MORKOYUN GIDA İHT.MAD.PAZ.LTD.ŞTİ.
5. NİHAT BAŞPINAR
6. SÜLEYMAN ERTUĞ
7. AHMET AVCI
8. MESLEK GRUBU
1. TOSAN GIDA İHT.MAD.TİC.SAN.A.Ş. (Meclis Üyesi)
2. PAŞALIGİL SÜT-SÜT MAM.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. (Meclis Üyesi)
3. ALTIN ET GIDA ÜR.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
4. NAMIK YÜKSEL
5. ESK.İLİ MAHMUDİYE ÇİFTELER HAN İLÇELERİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
E-bülten ve gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydettirin.